HaberlerMerhaba,
Hayatımın bir döneminde vermenin almaktan çok daha keyifli bir iş olduğunu öğrendim. O günden itibaren bildiklerimi ve ürettiklerimi paylaşmaya çalışıyorum. Hayatın sizin düşündüğünüz kadar ciddi olmadığını düşünüyor ve buna göre yaşamaya gayret ediyorum. Paylaşımlarım tamamen kendi görüşlerim ve sadece beni bağlar, herkes gibi benim de yanılmaya hakkım var bunu unutmayın. Umarım aradığınız konuyla ilişkili olarak size yardımcı olacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Genel anlamda şiddet, ırkçılık ve her türlü fanatizmin karşıtı, her çeşit önyargının tüm problemlerin kaynağı olduğunu, siyaseti, futbolu ve insanları toplu olarak istemsizce sürükleyen akımları sevmeyen ve bunlarla ilgilenmeyen biriyim. Fazla televizyon izlemem ve gazete okumam, tüm bilgileri gazete ve televizyondan ibaret olanlarla da pek sık görüşmem. Kitap okumayı ve kitap okuyanları severim, insanlar ve yaptıkları hakkında konuşmaktansa, fikirler hakkında konuşmayı ve onları dinlemeyi daha fazla tercih ederim. Her türlü üretimden keyif alıyorum ve üreten insanları severim. Fotoğraf ve teknolojilerine çok fazla zaman ve para harcıyorum, zamanımın büyük bir kısmını seyahat ve fotoğrafla değerlendiriyorum.

Kurumsal çalışma hayatımı bir süre önce noktaladım, serbest çalışıyorum. Artık daha az kazansam da sadece kendi tercih ettiğim işlerle ilgilenmek bana çok daha iyi hissettiriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

Fotoğraf ve teknolojileri, Ürün çekimi, Portre, Katalog çekimi, Katalog tasarımı, Photoshop, Lightroom, #SEO, konularında profesyonel hizmet veriyorum. Bu konularla ilgili projeleriniz varsa ya da bu konular hakkında ders almak isterseniz İletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Katkıda bulunduğum işletme ve firmalara göz atmak isterseniz Referanslar & Portfolyo kısmına bakabilirsiniz.


Kampanyalar
Önceki yazımda da bahsetmiş olduğum gibi vermenin almaktan daha keyifli olduğu özellikle şuan Covid-19 gibi virüsün tüm dünyayı kötüye götüren ticari ve bireysel anlamdaki çöküntü zamanlarını bazı insanlar gibi ticari manada Kâr amacı gütmeden çevremde benimle ilerlemeyi düşünen en azından ayakta durarak istihdam sağlamak isteyen firmaların bireysel müşterilerine düzenlediği ekonomik anlamda desteklerine destek sağlayarak kişilerinde ihtiyaçlarını uygun fiyatlara ulaşmalarını sağlamak amaçlı çok uygun fiyatlarımızla ortak projelerde yer alarak yeni kurulacak ailelerin düğün masraflarında ekonomi yapmalarını sağlamak amaçlı düzenlediğimiz kampanyamızı incelemelisiniz!...
Teşekkürler: The Bride İzmir